دسته بندی ها
 • قانون جذب
  کوین ترودو کیست
  کوین ترودو کیست

  کوین ترودو کیست (Kevin Trudeau) بنیانگذار بیزنس‌های بین‌المللی بیلیون دلاری است و ۵ کتاب تالیف کرده که روی هم بیش از ۵۰ میلیون نسخه از کتاب های او به فروش رفته است. ترودو امروزه به عنوان یکی از استادان آموزش دهنده کسب ثروت و رسیدن به خواسته ها در سراسر جهان به شمار می‌رود وی گفته است یکی از خواسته های من این است که به ایران بیایم و شخصا «رازهای موفقیت» را در اختیار کسانی قرار دهم که علاقمند به یادگیری آنها هستند. بازهم میخواهید بدانید که کوین ترودو کیست


  دوره‌های «آرزوی تو دستور توست»، «علم تسلط به شناخت خود» و «علم تسلط بر موفقیت» از پیشرفته ترین و کاملترین دوره‌های کوین ترودو کیست در زمینه کسب ثروت و رسیدن به خواسته ها یاد می‌شو‌د.  «درود به مردم فوق‌العاده پارسی زبان که به دنبال بهترین‌ها در زندگی خود هستند. من به شما درود و عشق می‌فرستم.


  شما باید آگاه باشید که «رازهایی» وجود دارند که مردم در طول سال‌ها از آنها برای کسب ثروت، رسیدن به رویاها و رسیدن به خوشبختی استفاده کرده‌اند و به یک رضایت درونی و قلبی در خودشان رسیده اند که هر انسانی را شگفت زده می‌کند.


  شما می‌توانید به هر چیزی که قلبا می‌خواهید دست پیدا کنید. کتاب های معنوی نوشته شده در سراسر جهان درون خود جواب ها و راه حل های سوالات شما را دارند.

  به طور مثال قرآن ، شامل بسیاری از این نکات و مفاهیم کلیدی است که ممکن است بسیار واضح و به زبان امروزی نباشد. امروزه ما برای کشف این نکته‌های کلیدی پنهان، این کتاب ها را می‌خوانیم و بسیاری از اوقات گیج می‌شویم، به این دلیل که این کتاب ها در زمان‌های بسیار دور، در زمان و فرهنگ متفاوت برای مردمی با قدرت درک و فهم متناسب با زمان خود ارائه شده بود


  خبر خوب اینکه امروزه بسیاری از مردم در سراسر جهان کتاب‌ها و دوره‌هایی خلق کرده اند که شامل این رازهاست، و البته به زبانی ساده تر و قابل درک‌تر برای مردم امروزی. و خبر خوب دیگری که تمایل دارم با شما به اشتراک بگذارم این است که به زودی این کتاب ها و دوره‌ها به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار شما قرار خواهند گرفت.


  در حقیقت یکی از خواسته های من این است که به کشور شما بیایم و شخصا این «رازهای موفقیت» را در اختیار کسانی قرار دهم که علاقمند به یادگیری آنها هستند و می‌خواهند از آنها در بخش‌های مختلف زندگی خود استفاده کنند.

  فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

  در حال بروزرسانی
  پرداخت و دانلود محصول
  بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
  مبلغ قابل پرداخت : 27,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
  انتقال به صفحه پرداخت